kobiece wyjazdy

z jogą w góry / edycja: AJURWEDYJSKI DETOX

 

AJURWEDYJSKI DETOX, czyli oczyszczanie wg Ajurwedy

🧘‍♀️   Jeśli jesteś gotowa na zdrowe i lepsze życie i chcesz zadbać o siebie i swoje ciało w każdym jego aspekcie zapraszamy Ciebie na Ajurwedyjski Detox to będzie najlepsza decyzja, a my obiecujemy, że nie będziesz tego żałowała.

                                       Magdalena & Angelika

Kiedy? Gdzie? AJURWEDYJSKI DETOX

I termin  14-17.03.2024

II termin 21-24.03.2024

ESENSEE LEŚNE SPA

ul. Jeziorna 6, Dylaki, woj.opolski, Polska

Cena? Zaliczka?

Cena:

wcześniej taniej – 2300 z (do 21.03.2024 całość kwoty)
cena regularna – 2500 zł (po 21.03.2024)

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 1000 zł

Zapisuję się na warsztat wyjazdowy:

Masz pytania? Służę pomocą – 530 566 556 – Angelika

Akceptacje

Zapisuję się na:

7 + 4 =

Oczyszczanie naszych organizmów z toksyn jest niezwykle istotną praktyką i gwarantuje nam utrzymanie zdrowia przez wiele lat. Ma też ogromny wpływ na to w jakim stopniu przyswajamy pokarm i substancje odżywcze. Jeśli nasz organizm nie jest oczyszczany substancje odżywcze, witaminy i minerały nie będą wchłaniane przez nasze komórki, co będzie powodowało niedobory, a to w konsekwencji do różnego rodzaju chorób. Oczyszczanie pozwala przywrócić organizm do homeostazy, czyli wrócić do ustawień początkowych. Nasz organizm po oczyszczaniu jest w stanie szybciej się regenerować i uruchomić w razie potrzeby mechanizmy samoleczenia. Dlatego naszą misją jest przeprowadzenie Was przez ten proces, łagodnie, aby  zmiana diety i skutki oczyszczania organizmu były jak najlepiej tolerowane, a zabiegi przynosiły ukojenie, relaks i spokój.

Oczyszczanie jest podzielone na trzy fazy
🙏 I faza – przygotowanie ZDALNIE od 7-13.03.24 (lub 14-20.03.24) otrzymujesz zalecenia od konsultanta ajurewdyjskiego jak przygotować się do fazy głównej oczyszczania

🙏 II faza – główna STACJONARNIE od 13-17.03.24 (lub 21-24.03.24) tu widzimy się kameralnym gronie Essence Spa, gdzie zajęliśmy się tobą kompleksowo podczas czterech dni, tak by oczyszczanie przyniosło jak najlepsze efekty

🙏 III faza – wychodzenie ZDALNIE od 18-24.03.24(lub 25-31.03.24) ale też utrzymanie nowych nawyków, jest tak samo ważna jak dwie poprzednie, ponieważ wracasz do codzienności i chcemy, żeby twoje i nasze starania nie poszły na marne, więc możesz nadal liczyć na nasze wsparcie, żeby utrzymać i wprowadzić dobre nawyki i pozostać w dobrej formie

Co jest dla nas najważniejsze!

Najważniejszy dla nas jest Twój komfort i indywidualne podejście do każdej z Was , dlatego mamy tylko 4 miejsc na pierwszy i 4 na drugi termin. Zarówno Ajurweda jak i joga pokazuje i uczy na czym polega związek między ciałem, umysłem, duszą i zmysłami. Ajurweda uczy jak żyć w harmonii z naturą i jej cyklami, pomaga nam zrozumieć świat, w którym żyjemy. Odpowiednia dieta, ćwiczenia fizyczne, medytacja, pranayama, masaże oraz zabiegi to klucz do szczęśliwego, zdrowego życia. Utrzymanie zdrowia jest niezwykle ważne i trudne w dzisiejszych czasach, ale posiadając wiedzę i doświadczenie możemy pomóc Wam zadbać o siebie i zagwarantować

 • zaopiekowanie i indywidualne podejście
 • opiekę konsultanta ajurwedyjskiego
 • indywidualne zalecenia ajurwedyjskie
 • 3 masaże
 • ziołową kąpiel wspomagająca oczyszczanie
 • konszowanie uszu
 • saunę
 • codzienną praktykę jogi i pranayamę
 • 3 ajurwedyjskie posiłki, przygotowywane ze świeżych ekologicznych produktów
 • herbatki ziołowe oraz zioła stosowane w oczyszczaniu
 • 3 noclegi w kameralnej przestrzeni małego domku
 • miejsce otoczone lasami, spokój i miłą atmosferę
 • zdalne  zalecenia, konsultacje i grupa na whatsapp
Szczegółowy regulamin wyjazdu

Firma MY COCO Angelika Rolska  jest organizatorem zajęć jogi na warsztatach wyjazdowych.

My COCO Angelika Rolska  jest tylko i wyłącznie pośrednikiem w rezerwacji miejsc i wyżywienia. Za sprawy związane z wyżywieniem, noclegami i sprawami technicznymi nie dotyczącymi zajęć jogi odpowiada właściciel pensjonatu bądź hotelu.

Uczestnikiem zajęć w warsztatach wyjazdowych może zostać osoba pełnoletnia, która w podpisanym regulaminie oświadcza, że nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć i ponosi pełną odpowiedzialność za stan swojego zdrowia podczas zajęć. W przypadku osoby niepełnoletniej – uczestnictwo w zajęciach jest możliwe tylko za pisemną zgodą Rodziców lub opiekuna.

W przypadku urazów, kontuzji, wszelkich poważnych problemów zdrowotnych oraz ciąży – należy przed zajęciami przynieść zgodę lekarza na wykonywanie ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć.

Osoby po niedawno przebytej operacji i mające poważne problemy zdrowotne oraz panie w ciąży zobowiązane są zgłosić to przed zajęciami u prowadzącego zajęcia.

Aby uzyskać fakturę VAT za usługi świadczone przez MY COCO Angelika Rolska Uczestnik powinien pozostawić pełne dane odbiorcy. Faktury VAT są wystawiane do 7 dni od daty zakupu usługi i dostępne do odbioru w recepcji Fabryki Energii lub wysłane pocztą.

Firma MY COCO Angelika Rolska nie ponosi odpowiedzialności za prywatne rzeczy pozostawione w pensjonacie, hotelu.

Uczestnicy zajęć zobowiązani są do przestrzegania porządku, właściwego zachowania się i wyrażania w sposób nie zakłócający innym udziału w warsztatach.

Uczestnik zobowiązany jest do dbania o sprzęt, będący własnością MY COCO Angelika Rolska.  Sprzęt do ćwiczeń powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem. Firma MY COCO  nie ponosi odpowiedzialności za następstwa niewłaściwego jego użytkowania.

Po zakończonych ćwiczeniach uczestnik zobowiązany jest do odłożenia sprzętu na właściwe miejsce.

Osoby niszczące sprzęt i urządzenia przeznaczone do ćwiczeń oraz inne elementy wyposażenia Winner Andrzej Rolski  ponoszą odpowiedzialność finansową za wyrządzone szkody

Osoby pod wpływem alkoholu lub środków odurzających mają bezwzględny zakaz wstępu na zajęcia.

Firma MY COCO Angelika Rolska zastrzega sobie prawo do wyproszenia uczestnika z zajęć i lokalu, bez podania przyczyny. W przypadku, gdy uczestnik uiścił opłatę za warsztat, firma MY COCO zwraca opłatę za zajęcia, z których uczestnik został wyproszony.

Przed zajęciami należy wyłączyć telefon, zdjąć wszystkie ozdoby (zegarek, pierścionki, kolczyki itp.) a przed niektórymi asanami-okulary. Strój do ćwiczeń powinien być wygodny i niekrepujący ruchów. Asany wykonywane są na boso, gdyż tylko taka forma umożliwia pełną i swobodną pracę stóp.

Około 1,5 godziny przed zajęciami nie powinno się spożywać już żadnych posiłków (3 godziny po dużym posiłku).

Podczas zajęć obowiązuje cisza. Pomaga to w skupieniu i umożliwia wyciszenie się innym uczestnikom.

Zajęcia stanowią integralną część, dlatego obowiązuje punktualność. Osoby spóźnione nie będą wpuszczone na zajęcia.

Asany należy wykonywać bardzo starannie według wskazówek nauczyciela, przy zachowaniu maksymalnej koncentracji. Pozwala to na ich bezpieczne praktykowanie.

Bez wyraźnego polecenia nauczyciela Uczestnicy zajęć nie poprawiają się nawzajem.

Pomoce znajdujące się na sali są własnością Firmy MY COCO Angelika Rolska . Obowiązuje zakaz używania pomocy bez zgody nauczyciela. Dotyczy on używania pomocy przed, w czasie zajęć, oraz po ich zakończeniu.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku i cenach, bez podania przyczyny, o czym poinformuje uczestników warsztatu.

Firma MY COCO Angelika Rolska  może odwołać zajęcia, zmienić ich termin lub zorganizować zastępstwo instruktora, bez podania przyczyny, o czym poinformuje 

Firma MY COCO Angelika Rolska zastrzega sobie prawo do wykorzystywania w celach marketingowych (reklamowych) zdjęć wykonywanych na terenie pensjonatu, hotelu w trakcie organizowanego warsztatu.

Uczestnik zgadza się na wykorzystanie jego adresu e-mail, celem przesyłania informacji reklamowych.

Każdy uczestnik przed przystąpieniem do zajęć, zobowiązany jest podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem.

Firma MY COCO nie ponosi odpowiedzialności za wypadki będące wynikiem niestosowania się do niniejszego regulaminu, zasad obowiązujących, programu ćwiczeń oraz instrukcji zalecanych przez pracowników MY COCO Angelika Rolska